קטלוג המוצרים של אקלים וסביבה

 

כל המוצרים

 
 
תוצרת: Ecozone Technologies
מזהה: ActivO
מכשיר צהוב של אקלים
מכשיר צהוב
 
 
 
 
תוצרת: AEON
מזהה: Alien
http://www.aeon.com.tr/urunler.asp?b=d&ID=416
 
 
 
 
תוצרת: AEON
מזהה: Ararat E
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: COTERM -S
דוודי אגירה מסדרה S - כשהגודל כן קובע ! סידרת דוודי אגירה בנפח קטן אך עם ספיקה גבוהה מאוד. מחוממים ע"י גז/סולר ומיועדים לאספקת מים חמים למיגזר המוסדי/תעשייתי בעלת מאפיינים ייחודיים.
דוד אגירה דגם S
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: COTERM-BE
סדרת דוודי אגירה בעלי גופי חימום חשמליים ומחליף חום נחשוני במגוון נפחי אגירה לספיקות נמוכות/בינוניות.
COTERM - דוודי אגירה מסדרת BE
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: COTERM - BG-BGE
סדרת הדוודים הקלאסיים שהיוו בסיס לכל הסדרות והדגמים. דוד אגירה המבוסס על מבער גז אטמוספרי עם פיקוד מבער מכני המבטיחים אמינות מוחלטת לאורך שנים רבות. מיועד להתקנה במערכות בעלות דרישת ספיקה נמוכה/בינונית
COTERM - דוודי אגירה מסדרת BG-BGE
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: COTERM - BGP /BGPE
סדרת דוודי אגירה המבוססת על כל העקרונות הקלאסיים של דוודי אגירה אטמוספריים אלא שבסדרת דוודים אלו מותקנים מבערי גז גדולים רב קניים רבי עוצמה המאפשרים חימום מחדש של הדודים במהירות רבה ו/או הספקת מים On-line בכמויות גבוהות ולכן מיועד להתקנה במערכות בעלות דרישת ספיקה גבוהה/גבוהה מאוד
COTERM - BGP /BGPE
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: Coterm GTF
סידרת דוודי אגירה בספיקה נמוכה עד בינונית בעלי תא בעירה אטום לסביבה המיועדים להתקנה במקומות בהם לא היה ניתן להתקין עד כה דוודי אגירה כגון מבנים המשמשים ללינה.
דוודי אגירה מסדרת GTF
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: COTERM - GTF sol
סידרת היוקרה של דוודי אגירה בספיקה בינונית המשלבת את הטוב שבשני העולמות : גם חימום סולארי של המים ע"י קולטי שמש וגם גיבוי של מבער גז לחימום נוסף בימים מעוננים או בזמנים של דרישת שיא.
GTF sol 800
 
 
 
 
תוצרת: COTERM
מזהה: COTERM - MG
מגוון דוודים המיוצרים לפי צרכי הלקוח מפלדה במגוון ציפויים (גילוון או ציפוי אמאייל) או מנירוסטה עם מגוון מחליפי חום פנימיים בודדים או כפולים לשילוב של מספר מקורות חימום כגון משאבת חום ותנור גז.
MG_2U_Tank
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VGH INT 190/6 E
אוגר מים 190 ליטר של חברת וילאנט.
 
 
 
 
תוצרת: Protherm מבית Vaillant
מזהה: Panda 24 PTS IL
מספק עד 14 ליטר לדקה. בעל ארובה כפולה ליניקה ופליטה. מתחבר סולארית לדוד השמש. מותקן בתוך הבית או מחוצה לו. הצתה אלקטרונית. תצוגה דיגיטלית לקביעת הטמפ' הרצויה. מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש.
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: MAG IL 14-2/O B
מספק עד 14 ליטר לדקה. בעל ארובה כפולה ליניקה ופליטה. מתחבר סולארית לדוד השמש. מותקן בתוך הבית או מחוצה לו. הצתה אלקטרונית. תצוגה דיגיטלית לקביעת הטמפ' הרצויה. מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: MAG IT 17-2/0AB
מספק עד 17 ליטר לדקה. מיכל של 3.8 ליטר של מים חמים לאספקה מיידית. בעל ארובה כפולה ליניקה ופליטה. מתחבר סולארית לדוד השמש. מותקן בתוך הבית או מחוצה לו. הצתה אלקטרונית. תצוגה דיגיטלית לקביעת הטמפ' הרצויה. מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: MAG mini Int 11
מספק עד 11 ליטר לדקה. התקנה מחוץ לבית בלבד. הצתה ע"י פיילוט.
 
 
 
 
תוצרת: AEON
מזהה: Abacus
לפרטים http://www.aeon.com.tr/urunler.asp?b=d&ID=431
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 242-3 M
תנור הסקה משולב בעל הספק מקסימלי של 24KW. מספק מים חמים לצריכה ומים חמים לחימום תת ריצפתי / רדיאטורים. אפשרות חיבור לבית חכם. פנל דיגיטלי.
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 282-5BP
תנור הסקה משולב בעל הספק מקסימלי של 28KW
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 322-5-H
תנור הסקה על גז בעל הספק חום מקסימלי של 32KW מספק מים חמים לצריכה ומים חמים לחימום תת ריצפתי / רדיאטורים. אפשרות חיבור לבית חכם. פנל דיגיטלי.
תנור הסקה על גז
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 362
תנור הסקה על גז בעל הספק חום מקסימלי של 36KW מספק מים חמים לצריכה ומים חמים לחימום תת ריצפתי / רדיאטורים. אפשרות חיבור לבית חכם. פנל דיגיטלי.
תנור הסקה על גז
 
 

טקסט בפתיחה

כאן יכול להיכנס תיאור כללי של התוכן במודול

Collapse All Expand All

חדש! טורבומאג סולארי!

מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש.

חסכון באנרגיה עם נוחות מושלמת!

 הדגמים המתאימים לחיבור לדוד השמש: פנדה, טורבומאג  14  וטורבומאג 17 - ראו טבלת הדגמים בדף זה, או הכנסו לקטלוג המוצרים שלנו.

זה התוכן שמוצג כאשר מקישים על הכותרת

מחממי מים מידיים על גז

המחממים נדלקים עם פתיחת כל ברז מים חמים בבית, ומספקים באופן מיידי וללא הגבלה מים חמים לכל הבית. סגירת הברז מפסיקה את פעולת המכשיר. אין צורך לחמם מים מראש, והמים החמים לעולם לא נגמרים באמצע המקלחת. המחממים יכולים להחליף את הדוד, או לפעול בשילוב איתו.

מחממי המים המידיים של חברת וילאנט הם הותיקים והאמינים ביותר. מותקנים בישראל מאז 1980 - 30 שנים של לקוחות מרוצים הנהנים ממים חמים בכל עת.