אדריכלים, מפקחים ומעצבים - שותפים ומומחים נבחרים

תהליך התכנון של פרוייקט בניה הוא תהליך הדורש מקצועיות רבה, ידע ונסיון. גם מקצוענים בתחום כמו אדריכלים, מפקחים ומעצבים נעזרים בייעוץ בתחומים ספציפיים כמו קונסטרוקציה, חימום וצנרת אינסטלציה. בתחומי הידע של אקלים, אנחנו מקיימים תהליכי תכנון משותפים עם רשימת אדריכלים, מפקחים ומעצבים השותפים  שלנו.

תהליכי התכנון הללו מהווים ייעוץ מקצועי מעמיק, ומבטיחים ללקוח את התוצאה הטובה ביותר בתחומי אקלום (חימום והסקה וקירור), חימום המים ומחזור מים. אקלים וסביבה מקיימת קשר שוטף עם השותפים ומעניקה מהידע שלה כדי להעשיר את שותפיה, וכדי להעמיק את הקשר.

במהלך ביצוע הפרוייקט ממשיך שיתוף הפעולה המוצלח בדרך של תיאומים עיצוביים מחד ומקצועיים מאידך כדי להבטיח שהלקוח יקבל מערכת מתאימה ומספקת - בזמן ובתכולה המתוכננים. אין צורך להכביר מילים על התלאות אותן עוברים אדריכלים ומפקחים בהפעלת ספקים שונים במהלך פרוייקט בניה או פרוייקט שיפוצים נרחב - אנחנו מציעים דרך אחרת! ביחד, בשיתוף מלא, ומתוך מיקוד בטובת הלקוח. ואנחנו יודעים שזה עובד.

נוסף על השותפים הפעילים, לאקלים רשימת מומחים נבחרים הכוללת אדריכלים, מפקחים ומעצבים בלבד. חברי הרשימה מוזמנים לסדנאות מקצועיות באקלים, בהן נסקרים תחומי ההתמחות השונים ומודגמים פתרונות, ולפגישות משותפות עם לקוחות, וניתנת לה נגישות גם לכלי התכנון והתצוגה שלנו.

בנוסף, אנחנו מציעים לקהל מקצוענים רחב פעילויות הרחבת ידע:

  • כנסים ייעודיים למקצוענים המתקיימים מעת לעת ומתרכזים בכל פעם באחד התחומים ה"חמים" והמשמעותיים לקהל המקצוענים בתחום.
  • הרצאות בימי עיון מקצועיים תחת גגות מכובדים כמו מרכז הבניה וקוים - המכון לעיצוב ואדריכלות. תוכלו לקרוא עליהם עוד בדף השותפים שלנו.

כדי לקבל הודעות על הארועים השונים שמקיימת אקלים: סדנאות, כנסים וימי עיון מקצועיים - אתם מוזמנים להרשם לרשימת התפוצה שלנו. לרגל השקת האתר החדש, יצאנו במבצע: מומחה שנרשם יוכל להזמין שני לקוחות נבחרים לסדנא מקצועית של אקלים חינם! המתנה לכל לקוח היא בערך של 380 ש"ח - מחיר ההשתתפות בסדנא מקצועית ללקוח. הסבר על הדרך להצטרף למבצע מיד, ובינתיים עוד כמה מילים על יתרון נוסף - בלעדי לרשימת המומחים הנבחרים: 

למומחים הנבחרים אנחנו מציעים, בנוסף להודעות על הארועים השונים, רשימה של כלי תכנון והצגה בעלי ערך רב במפגש עם הלקוחות שלכם  ובתהליך התכנון - לחצו כדי לקרוא על הכלים הללו. הכלים נגישים באתר שלנו לרשימת המומחים הנבחרים בלבד, ובהם כלי אונליין, וכלים אותם ניתן להוריד למחשב שלכם ולעשות בהם שימוש. רשימת הכלים הקיימת היא ראשונית - ואנחנו שוקדים על הרחבתה, מתוך העקרון עליו עמדנו למעלה - הצלחת השותפים שלנו תביא להצלחתנו, וידע מאורגן ושימושי הוא אחד מבסיסי ההצלחה.

אז מה צריך לעשות כדי להצטרף לרשימת המומחים הנבחרים ולזכות בכל היתרונות הללו?

קודם כל, צריך להרשם לרשימת התפוצה. מלאו את הפרטים בתחתית העמוד, ואתם בפנים. אדריכלים, מפקחים ומעצבים שימלאו את פרטיהם בתחתית העמוד יקבלו הודעות על כלל הארועים שאקלים מקיימת.

חברי רשימת התפוצה יקבלו שם משתמש וסיסמה, ויוכלו להכנס מדף כלי תכנון והצגה אל הכלים עצמם.

הרשמה כעת, עם השקת האתר, מאפשרת לכם כאמור להעניק מתנה ללקוחות שלכם - הזמנת שני לקוחות לסדנא מקצועית שתבחרו!

אקלים וסביבה שומרת לעצמה את הזכות לבדוק כי הנרשמים לרשימת התפוצה הם אכן אדריכלים, מפקחים או מעצבים כפי שהצהירו.

26/01/2012 16:00
פתרון חדש, קל ופשוט למיחזור מים אפורים ביתי - הTif2fit

אקלים וסביבה הוסיפה למגוון המוצרים שהיא משווקת ומתקינה את הtif2fit.

הטפטופית היא מערכת ביתית ופשוטה למחזור מים אפורים ללא אגירה.

המערכת קלה להתקנה, תופסת מקום מועט בלבד, וכוללת משאבה המזרימה את המים ישירות לטפטפות טמונות.

אם אתם בונים בית חדש ורוצים גינה ירוקה, הפתרון הנכון הוא מיחזור מים אפורים.22/11/2010 00:00
הופעה טלוויזיונית בתוכנית איזה יופי של נעמה קסרי 24/11 9:00 ערוץ 10

זהר גלברט, סמנכ"ל התפעול, מרואין בתוכנית בנושא חימום לחורף ומציג את מערכת משאבת החום ועוד טכנולוגיות ואופציות. מוזמנים לצפות!